PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

x

06.01.2018 20:55

6.1.2018 09:05 - Tony

Rudinec píše:
Mare,...

Neví to 80% protestantů a 95% kkatolíků. Pro katolíky je Evangelium to, co kněz nebo diakon slavnostně čte v kostele, a musí se u toho stát.

Mimoto, zase na mě zaútočil ten úchyl, a admin kvůli mě, když jsem se v příspěvku bránil, zase zablokoval celou vesnici. Nikdo z Rožan, kromě mé maličkosti tu příspěvek teď neuloží, to jsem si u známých z vesnice ověřil. U mě Didusův antiblokátor funguje dobře.

reagovat6.1.2018 09:23 - Tony

Admin tohoto fóra se chová iracionálně a hlavně neeticky, když trestá zcela nevinné lidi. Webmaster jiného fóra mi k tomu napsal:

No s IP adresama je to složitější. Ony totiž existují dvě verze, IPv4 a IPv6.

Stará verze (IPv4) „funguje“ všude. Adresa má 32 bitů, některý adresy jsou rezervovaný, takže to vychází na cca 4 miliardy adres celosvětově. Jenomže je nesmysl takovou IP adresu mělo každý zařízení (počítač, notebook, telefon, tiskárna, bezpečnostní kamera,…). Takže když začaly adresy docházet, zavedl se NAT (Native Address Translating). To pak měla veřejnou IP adresu přípojka do baráku nebo firmy. No a za tím dostaly zařízení privátní IP adresu, obvykle 192.168.x.x nebo 10.x.x.x. Když chce počítač takové sítě komunikovat ven, pošle dotaz na router, ten si zapamatuje od koho a kam dotaz šel, položí dotaz svým jménem z veřejné IP adresy a odpověď pak přetlumočí podle záznamu tomu zařízení v síti. Na téhle úrovni může web blokovat jednotlivý domy.

Jenomže ani to nestačilo, tak se zavedl CGNAT (Carrier Grade NAT). To je to samý, ale u poskytovatele připojení. Pak je za jednou IP adresou třeba jedna ulice nebo celá menší vesnice…

Takže já tady IP adresy neblokuju (i když třeba u „Milana“ bych to udělal s radostí), protože nevím, kolik čtenářů bych si sestřelil.

Nový IPv6 proti tomu funguje úplně jinak… Ale ani po dvaceti letech není nějak extra poskytovateli připojení podporován .
.........................................................

Takže admin odstřelil celou vesnici. Oni jsem stejně nechodí, protože považují diskuze na tomto serveru za žumpu. Pouze na mou žádost to ověřili.

Ten webmaster jiného fóra mi napsal, že takovým jednáním zdejší admin trestá akorát sám sebe.