PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

uuu

17.01.2018 15:12

reagovat 17.1.2018 00:25 - Rozum

Zakládat ni nemíním, to...

Pochop konečně, že o tvoji oponenturu tady nikdo nestojí a nikoho nezajímá. Nevnucuj se, ty máš pocit že musíš pořád diktovat. Jestli ty jsi ujeťák na kůže, pak si založ skupinu o předkožkách. Tady jsi ve skupině o obřízce a ne o neobřízce. Jsi jen trapnej. A jestli máš ty pocit, že jsi byl týrané dítě, my obřízku za týrání nepovažujeme.

reagovat 17.1.2018 00:47 - Rozum

Na toto reaguju se...

A vůbec už ti nikdo nebere tvoji kůži, je tvoje tak si ji užívej sám se sebou nebo s někým koho to baví se všemi příjemnými či jinými pocity co z toho máš, taky ti nenakazujeme NEPIJ, zabíjí to miliony buněk, bude z tebe bezmozek, protože tobě se pití líbí tak si PYJ a pij si do němoty je to tvoje věc, a nekecej jiným do obřízky, je to jejich věc jako je věc maminek jaké dávají spodní prádlo chlapcům a ne tvoje,když ty, žádného chlapce nemáš

 

Milý mistře Zkoumale, je zcela srandovní, že jsi poslední dva příspěvkem napsal pod nickem Rozum, když toho rozumu máš pramálo.

Ty tu vůbec nediskutuješ, ale soustavně tu stalkinguješ, pomlouváš a napadáš mou osobu, která není na českém internetu vůbec anonymní. Prozradil tě jak styl příspěvku, tak noční hodina, v kterou tu normálně prudíš. Další důkaz, že ti tu zdejší admin dává zelenou jak jen může. Toto si s i s mou odpovědí zálohuju pro podání trestního stíhání, které podám z osobních důvodů až po velikonocích.

K regulérní diskuzi oponování patží, jinak  to není diskuze, ale jedná se o nechutnou propagandu. Nejsi nic jiného, než pouhý zbabělý, anonym,, který se tu sám, maje deficit na rozumu prozradil, že mu jde pouzze o ŽIVÁ DIDLA.

dO MÉ OSOBY TI VŮBEC NIC NENÍ, A ZA TVŮJ INTERNETOVÝ STALKING A JINÉ VĚCI NA TEBE TO TRESTNÍ OZNÁMENÍ PO VELIKONOCÍCH ROZHODNĚ PODÁM.