PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

TROJITÉ PROKLETÍ

10.10.2017 16:46

                 JAK OBŘEZANÝ PENIS ZTRÁCÍ SVOU CITLIVOST

 

     kratičký článeček, který v naprosté stručnosti shrnuje tři hlavní poškození penisu při obřízce

 

               Ztráta nervových zakončení

     Rýhovaný pás v otvoru předkožky, tedy vrchol vnitřní předkožky, který se sbíhá ve frenulu - uzdičce, má největší hustotu nervových receptorů na lehký dotek na celém penisu. Je to více erotogenní část než žalud penisu. Významné procento, vlastně většina erotogenních zakončení je při obřízce naprosto ztracena.
 
 
 

               Poškození žaludu - keratinizace

 
     Po obřízce zůstávají zbytky erotogenní citlivosti převážně na žaludu. Tato citlivost je ale časem oslabena odstraněním ochranné předkožky a s tím souvisejícím trvalým odkrytím žaludu. Bez pokrytí ochrannou předkožkou mukózní žalud keratinizuje a vysychá, ztuhne a v důsledku vystavení vzduchu a tření o oděv ztvrdne a tím se stává sexuálně méně citlivým.
 
 
 

            Ztráta pohybu kůže

 
               Typy nervových zakončení na žaludu jsou nejlépe stimulovány masážními pohyby a ne povrchovým třením nebo lehkými pohyby. Neporušený penis s velkým a vysoce mobilním systémem pokožky, která klouže po povrchu žaludu umožňuje optimální stimulaci žaludu a zároveň zabraňuje a zároveň zabraňuje nadměrnému přímému tření na jeho povrchu. Tato interakce předkožky se žaludem vede k rozsahu a řadě smyslových potěšení, o který obřezaný muž nemá ani potuchy. Tou obřízkou je odstraněno asi 50% kožního systému penisu. Kvůli této ztrátě se pleť na penisu stává v podstatě nehybnou a tak se ten penis stává statickým tělesem bez jakéhokoliv samočinného stimulačního mechanismu. A tak se poté musí stát přímé tření žaludu hlavní formou stimulace, která mění dynamiku sexuálního styku u obou partnerů.
 
     "Základním biologickým sexuálním aktem se pro obřezaného muže stává prosté uspokojení, a ne rafinovaná smyslová zkušenost, kterou by vlastně ten akt měl být."
 
     Falliers, CJ Obřízka. Věstník Americké lékařské asociace. , Svazek 214, 1970, str. 2194.