PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

Tony

07.04.2018 09:11

Milá paní Jano

mám důvod vám nevěřit. Struktura vašeho příspěvku, jako struktura příspěvku níže od hosta Pavel nasvědčuje, že autorem těch příspěvků je zdejší profláklý fejkař mistr Zkoumal, který se po své porážce otřepal a znova začal řádit. Od té doby, co tu řádí, a zdejší doktorka je jediné fórum v ČR, kde si to to neskutečně úchylné individuum dovolí, tak se tu nedá věřit žádnému příspěvku na toto téma.

Vážená paní "Jano". Ono tu stačí mít zkušenost a stačí aby člověku fungovalo logické myšlení. Pokud by byla některá žena rozhodnuta v tomto rozhodnuta jako vy, tak nebude dávat nesmyslně dotaz sem na doktorku. To nasvědčuje tomu, že vaše příspěvky jsou fejky. Jako je evidentně fejk příspěvek níže od "Pavla" a vše nasvědčuje tomu ohledně časové souvislosti, že je též fejkem příspěvek od "Andrey", která si k tomu dole přisadila.

Vážená paní "Jano". Vaše reakce nejsou v žádném případě reakcí matky, která miluje svého syna. Kdyby jste byla normálně milující matka, a z mých příspěvků byste se dověděla, jaký může mít pro vašeho syna těžké následky, tak k takové zrůdnosti, aby bylo vašemu synovi jednou provždy amputováno na dvacet tisíc nejcitlivějších erotogenních zakončení a zbylo mu pouze jen osm tisíc těch méně citlivých na žaludu nikdy nepřistoupíte. A pokud ano, tak jste to, jak to nazvala jedna účastnice, která má zdravé mateřské instinkty, na www. netdoktor.at. Potom jste KRKAVČÍ MATKA.