PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

rrr

21.01.2018 15:42

1.1.2018 15:40 - Tony

Pochop konečně, že o...

Takže

A propos

něco jsem přehlédl, pokud tu urážlivý příspěvek mistra Zkoumala vůči mé osobě je, tak tu mám právo znovu zkopírovat svůj příspěvek, který jsem napsal na svou obranu:

Milý mistře Zkoumale. I když admin včera až na toto veškerý tvůj trolling a tvé fejky smazal. Tak toto ponechal. Tentokrát jsi své výpady proti mé osobě nadepsal nickem Rozum, i když tvé počínání je velice nerozumné.

Nejen styl psaní, ale i určitá noční hodina tě prozrazuje, že jsi to individuum, které se tu na konci července 2015 poprvé objevilo pod nickem Zkoumal. Píšeš zase ve svém velikáštví v množném čísle, i když reprezentuješ pouze sám sebe a svou úchylárnu, kterou jsi tu vícekrát párkrát přiznal.

To, že jsi vytáhl tu kartu s týraným dítětem, tě též prozrazuje. Je to pouze další důkaz tvé anetické sociopatie. Jenom ty jsi tu špízoval, co jsem kdysi před osmi lety v zcela jiných souvislostech napsal o sobě na jehovistech a aneticky to na mne vytahuješ.

Ty něco, co je předmětem tvé úchylky za týrání nepovažuješ, ale mnoho kluků, kterým byla vnuceně udělána obřízka to kladlo na stejnou úroveň jako sexuální zneužití.

Milý mistře Zkoumale, už před tvým příchodem stála diskuze na tomto vláknu ta starou belu, tys ji tu však svým trollingem a svým fejkařením zazdil úplně.Co je platné, že mi admin ten příspěvek soustavně maže, když mi stačí pouze jediný stisk klávesy a on je zase zpátky.

Já mám svaté právo se mistru Zkoumalovi bránit.
....................................................

Reaguju na tento příspěvek:

17.1.2018 00:25 - Rozum

Zakládat ni nemíním, to...

Pochop konečně, že o tvoji oponenturu tady nikdo nestojí a nikoho nezajímá. Nevnucuj se, ty máš pocit že musíš pořád diktovat. Jestli ty jsi ujeťák na kůže, pak si založ skupinu o předkožkách. Tady jsi ve skupině o obřízce a ne o neobřízce. Jsi jen trapnej. A jestli máš ty pocit, že jsi byl týrané dítě, my obřízku za týrání nepovažujeme.
.........................................................

Ono to vypadá neškodně, ale ohledně toho, že se jedná o dvou a půl letý nechutný stalking a nehorázné pomluvy mé osoby, tak to v té souvislosti neškodné není.

Horší následný příspěvek onoho individua admin smazal. To je mi jedno, vše, na co jsem narazil mám zálohované pro případné soudní řízení. Tedy:

reagovat 17.1.2018 00:47 - Rozum

Na toto reaguju se...

A vůbec už ti nikdo nebere tvoji kůži, je tvoje tak si ji užívej sám se sebou nebo s někým koho to baví se všemi příjemnými či jinými pocity co z toho máš, taky ti nenakazujeme NEPIJ, zabíjí to miliony buněk, bude z tebe bezmozek, protože tobě se pití líbí tak si PYJ a pij si do němoty je to tvoje věc, a nekecej jiným do obřízky, je to jejich věc jako je věc maminek jaké dávají spodní prádlo chlapcům a ne tvoje,když ty, žádného chlapce nemáš
.........................................................

Je zcela na adminovi, zda smaže i ten první příspěvek. Já budu bojovat za svou čest v rámci možností, kterými jsem omezen.