PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

r

01.01.2018 21:43

1.1.2018 21:39 - Tony

Milý Aha, zase jsi nezklamal. Zase se jízlivě vysmíváš cizímu neštěstí. Utnout se mohou i slovutní chirurgové. Být takto cynický ke zbytečnému úmrtí čtyřletého chlapce, to je vrchol.

Píšu tu mnohokrát, že se nejedná o obyšejnou kůži, vnitřní list předkožky je supercitlivá sliznice a už po 20 let se ví, že ve špičce předkožky - Taylorově rýhovaném pásu jsou stejná citlivá zakončení jako v bříškách prstů na ruce.

Toto reflektuje už i česká wikipedie z níž kopčím:

Nevýhody a rizika
Předkožka je nejcitlivější část penisu, obsahuje cca 20 tisíc unikátních nervových zakončení, která se obřízkou odstraní, takže se výrazně sníží sexuální prožitek muže při orgasmu.[zdroj?] Odstraněním předkožky se také sníží pohodlí běžného života,[zdroj?] protože žalud je obnažen a při pohybu se tře se o prádlo. Při provádění obřízky může dojít k poškození žaludu penisu s následným znetvořením, nebo srůsty, toto riziko je největší u novorozenců. U novorozenců je také provedení anestezie problematické, až donedávna byl z tohoto důvodu zákrok o kojenců prováděn bez anestezie. Z těchto důvodů se častěji provádí částečná obřízka, která ve většině případů k řešení dostačuje pokud je obřízka indikována z lékařských důvodů. Vlastní zákrok provedený pod anestetiky není bolestivý, ale bolest se objevuje následně a přetrvává po dobu několika dní, obvykle do opadnutí otoku. Někdy přetrvává při erekci i déle. Úplná cirkumcize snižuje u mužů citlivost žaludu, což bývá u mladších mužů vnímáno pozitivně jak muži samotnými, tak i jejich partnerkami. Později se ale může tato situace zvrátit, protože může být dosažení orgasmu v přiměřené době obtížné - což obtěžuje partnerku a frustruje muže. Zákrok by měl provádět chirurg s dostatečnou erudicí a na přiměřeném pracovišti. Kromě výše popsaných nedostatků, může vést nekorektně vedený zákrok k vážným komplikacím, počínaje velkou ztrátou krve, přes zánětlivé procesy, které můžou vest k deformacím penisu, konče gangrenosními stavy, které vedou v lepším případě k amputaci penisu, v horším ohrožují život.

Zdroj: wikipedie, článek obřízka

Ty tu ty své nesmysly píšeš pořád dokola, poněvadž máš ve své hlavě pouze zmrzačený penis jako ideální živé didlo pro masáž prostaty.