PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

q

27.12.2017 23:43

Ne ten Írán je důkazem jen...Jahodo, to mě je pořád milejší, než tento urážlivý a oplzlý příspěvek od mistra Zkoumala, kterému je tu dopřávána zelená, jak to jen jde.

Zkoumal v něm píše, že Arabové souloží mezi sebou, protože na ženy nemají, a tím mne nepřímo obviňuje z homosexualního jednání ačkoliv jsem žádný homosexuální styk neměl.

Má od redakce doktorrky pokud to jen jde zelenou, a tak je čím dál tím drzejší a neomalenější. Kdyby redaakce doktorky jednala, tak jak má, tak si to tu nedovolíl, jako si to nedovolí na žádné jiné diskuzi v ČR.

Už jsem si myslel, že orgány v trestním řízení nebudu muset kontaktovat, ale po toom, co provádí redakce doktorky mi nic jiného nezbyde.

Ještě jednou tu okopíruju ten email, který jsem redakci doktorky zaslal.

Vážená redakcehlásím další nechutné a oplzlé napadení mé osoby oním individuuem:26.12.2017 21:51 - BeCe

Bacha, Tony!...

Hele Tony ten Bebé má pravdu, sice jak tvrdíš styk jsi neměl, ale stejně se ti nedá věřit, protože všichni školení církví lžou, což je randomizovaná pravda. A když jsi tak kovanej v sexu měl by si jít a dát si dohromady ty zuby, neboť i pouhé žužlání předkožky byť konsensualního mladíka s neobřezanou předkožkou s největší pravděpodobností přivede k nekontrolované ejakulaci a do tvých úst a krvácivé dásně spolu s upadajícími zuby jsou branou vstupu infekce HIV. A ve vašem regionu, kde je značná promiskuita u mladíků z četných rodin, kde všichni dělají všechno se všemi pak je nutno, abys se zabýval sám sebou a nechal Írán Íránem, stejně tomu vůbec nerozumíš.

reagovat26.12.2017 22:00 - BeCe

I ty cinkl= randomizované...

Ne ten Írán je důkazem jen toho že arabové lžou jako i ty LŽEŠ a jsou pokrytci, jako i ty jsi pokrytec a souloží mezi sebou protože na ženy nemají a nemají ani na kondomy a vzdělání v tomto směru, a navíc když když jsou obřezaní pak jim jde víc o souložení a není čemu se divit, vždyt jsou podobní těm z vašeho regionu.

Antonín VlasVidím, že se kvůli vám tomu podání trestního oznámení nevyhnu, vůbec jsem to nijak nechtěl a ani zatím nechci zaměřovat proti vám, ale jestli budete i nadále takto jednat, tak mi nic jiného nezbyde.Maucta Antonín Vlas


Termín jsou Hromnice.

Vážená redakce doktorky, dáváte zelenou pochybnému individuu, které tu po dva a půl roku křivě napadá uráží a pomlouvá mou osobu. Takže, jak už jsem napsal, termín jsou Hromnice.

Do té doby máte čas na smír, a do té doby vyžaduju jako satisfakci veřejnou omluvu vůči mé osobě na tomto fóru.