PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

PENISOVÝ NÁVLEK MANHOOD

09.10.2017 18:46

               ManHood je první náhražka předkožky na světě.

 
                 mužská náhrada předkožky
 

               ManHood zlepšuje váš sexuální život.

 
     ManHood je drobné spodní prádlo, které funguje jako náhrada předkožky. Když jste byli obřezáni, tak ztratil žalud vašeho penisu svou ochranu, kterou mu poskytovala předkožka. Tak povrch vašeho žaludu vyschne a zhrubne, což poškozuje tisíce nervových zakončení, které vám mají přinášet slast. Jak stárnete, tak se to poškození, které je důsledkem vašeho neustále odkrytého žaludu časem zhoršuje.
 

     V důsledku obřízky můžete trpět jedním nebo všemi následující problémy:

 
     ° obtížnost dosažení nebo udržení erekce
 
     ° ztráta pocitu nebo snížená citlivost penisu
 
     ° problémy s dosažením orgasmu
 

     Za méně než 30 dní, kdy budete nosit ManHood získáte výhody:

 
     ° zvýšená citlivost penisu
 
     ° intenzivnější pocity při orgasmu
 
     ° více hebký a lesklejší povrch žaludu
 

     ManHood zvýší a zlepší vaše sexuální potěšení

 
     Máme tisíce spokojených zákazníků, kteří  success storiessvědčí o úspěchu . Jednoduše nosíte ManHood denodenně na penisu. Je to pohledné a má to suchý zip, aby to drželo, Je to bezpečné, že s tím můžete i spát a můžete si při tom vychutnat pocit, jako byste měli žalud pokrytý předkožkou.
 

     ManHood pomáhá i při obnově předkožky

 
     Restaurování předkožky je vynikající způsob, jak dospět k tomu, abyste se cítili znovu kompletní. Vrátí se vám částečně to, o co jste přišli při obřízce.
 
    ManHood vám poskytne rychlejší zlepšení citlivosti a to, když ten ManHood budete nosit denodenně a tak se stane žalud vašeho penisu citlivějším, pomalu stejně tak, jako by jste ho měli pokrytý předkožkou. Než se vám podaří restaurovat předkožku, tak můžete už předběžně využívat výhody vyšší citlivosti penisu.  Learn more about how ManHood can help. Další informace o tom, jak může ManHood pomoci.
 

     Může ten ManHood pomoci i intaktním (neobřezaným) mužům?

 
     Ano, máme mnoho zákazníků, kteří jsou intaktní. Někteří intaktní muži mají velmi krátké předkožky, tak že mají žalud též neustále odkrytý nebo jim občas jejich žalud občas nechtěně z předkožky vyleze, což způsobuje nepohodlí a svědění. Jistě to není příjemné si pak penis neustále napravovat, abyste jeho žalud dostali zpět pod předkožku. ManHood vám pomůže odstranit tento nepříjemný problém. Úleva je s ManHoodem okamžitá a vy už se pak tím nepohodlím nemusíte nadále zabývat.  Learn more. Další informace.
 

     ManHood chrání váš penis

 
     Stejně tak jako předkožka má ManHood dvě vrstvy, které uchovávají váš penis v normálním teple a udržují jeho normální tělesnou teplotu. To poskytuje vašemu žaludu více tepla a vlhkosti, než když se holý šoupe o oblečení.
 
 
 
 
 

               Oblíbené ManHoody

 
                         ManHood Restorer Red
 
 
                                      
 
            https://manhoodcanada.com/manhood-original/