PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

oo

09.02.2018 00:12

8.2.2018 23:37 - Martin

Milý mistře Zkoumale, to...

Ten kdo žije singl nemá proč poučovat ty, co žijí normálním a zdravým sexuálním životem a mají k obřízce sexuální důvody, které ty z pochopitelných důvodů ani nikdy mít nebudeš. Ale je to tvojí preferencí tak žít,tak pak musíš založit skupinu "neobřezaní honílci" a tam radit a řádit, tady jsi off topic, jak sám píšeš. Do toho jak žiješ nám je kulový, tak nech blbý keci o nákazách, proto my volíme obřízku a jedině dobře a proto jsme tady na obřízkovém fóru. Proč nejsi u matky v nemocnici?

reagovat 8.2.2018 23:48 - Gine

Milý mistře Zkoumale, to...

Opravdu věčný příspěvek,co? Myslíš jako či matka je v nemocnici a nebo kam jezdíš na rehabilitaci? Nebo že už jíš vidličkou a ne rukama? Zameť si před svým prahem, nikdo tě nepomlouvá a nepiš nesmysly! Pak na ně nikdo nebude reagovat. Tvá situace s Stevem se dá řešit skukromejma mejlama nebo telefonem, tak se uklidni a zamysli, jestli ti to ještě vůbec jde.!!

reagovat 9.2.2018 00:09 - Tony

Začnu tím Stevem. Nemám na něj ani telefonní číslo ani email. Kdybych to měl, tak s ním mnohé věci takto řeším už téměř před 4 roky a 95% takových příspěvků bych sem vůbec nenapsal.

Vše nasvědčuje tomu, že mistr Zkoumal zase rozjel svou křivou hru, a poté, co zjistil, že mu to toto fórum umožňuje, tak se zase vydává za několik osob najednou. Udělat to už mnohokrát, mnohdy se vydával i za ženy.

Ale to je jedno. Někdo se k němu také mohl jako hyena přidat. Ještě jednou. Toto fórum se jmenuje povšechně obřízka, tak tu prezentuju své názory, které jsem za svého nejlepšího vědomí a svědomí studiem této problematiky nabyl.

Je to tu všeobecné medicinské fórum, nejedná se o propagandistické cirkumfetišistické fórum. Proc si takové nezaložíš vlastní, když ti jinde v ČR na netu pšenka nekvete a pouze tu se o něco pokoušíš.

Jinak, pro případ vymazání si zálohuju nejen své příspěvky, ale i příspěvky tvoje. Na pomluvy a urážky, které jsou off topic reagovat nemíním. Vše si zálohuju pro případné soudní jednání.