PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)





telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

no9

25.07.2018 00:07

24.7.2018 23:02 - Tony

z židovské kultury vzešlo...

Milý pane no

je mnoho osvícených židů, ktečí odpornou zmrzačující amputaci předkožky odmítají. O islámu si myslím své a to tu nemíním rozebírat. Mnozí křesťané na Blízkem východě to provádějí, protože jim to vnutili muslimové, stejně, jako to kdysi dělali křesťané v muslimy okupovaném Španělsku. A američtí evangelikálové. Ti jsou mi kvůli pohrdání NZ v této věci zvláště odporní.

Samozřejmě, že brith mila do roku 140 po Kristu znamenalo pouze odříznutí špičky. Karaitští židé, kteří neuznávají Talmud tak činí dodnes. Ono se stačí podívat do vysvětlivek překladu NZ od Dr Ondřeje Petrů.

S těmi univerzitami a odbornými časopisy nepokrytě lžete. To jsemtu psal už jednou, jenže vy tu kolovrátkujete tu svou. Pádné argumenty nemáte, tak tu útočíte AD HOMINEM, ještě ke všemu jako zbabělý anonym.

K poslednímu odstavci, jako agresivní cirkumfetišista jste se tu už odkopal, vaše nesmysly ohledně hygieny a jiné tu znovu rozebírat nebudu. Ono těxh dospělých tolik potíže s předkožkou nemá, jak se tu snažíte namluvit, ale je fůra takových, kteří mají kvůli zmrzačující amputaci předkožky zničený sexuální život. Vy se ale k takto postiženým chováte naprosto ohavně a aneticky.

 

24.7.2018 23:28 - Tony

o sebe a svoji předkožku,...

Tam, kde bylo něco spácháno, tam už je na radu pozdě.

Ale mé svědomí mě nutí na obě dvě dámy poukázat jako na odstrašující příklad. To je jediný smysl mých příspěvků, kterými na ně reaguju.

Zvláště u Ivany mě její zatvrzelost v posledních příspěvcích vůbec neštymuje s prvním příspěvkem, kde píše, že to svým synům nechala udělat kvůli prarodičům. Takže ve mě bliká kontrolka. Dnes ovíněn nejsem.

24.7.2018 23:53 - Tony

ho neřeš, to je takový...

Zase pomlouvačný útok AD HOMINEM. Na skřeta mám nadprůměrně vysokou a robustní postavu.

Kteří doktoči mě znají? To jste za nima běžel za tepla mě nabonzovat? Sem žádní takoví specialisté nechodí.

Já tam na ty stránky napsal, že nemám nic proti gayům, ale že se mi příčí LGBT komunita, protože je to nehorázný ultralevičácký neomarxistický spolek.

Slovo vopižlaný, vážený pane no, tu používám poslední dobou zvláště vám na just, protože vám to dělá radost.

Neštvu proti víře ale nazývám pravými věcmi náboženství, které je v opozici vůči pravé víře. Že mám KTF UK řádně vystudovanou a to vy moc dobře víte a každý si to může ověřit. Promoval jsem v roce 1995. Chováte se tu jako pokrytec toho největšího kalibru.

To že nemám elementární znalosti z anatomie je vaše očividná pomlouvačná lež. Vycházím z lékařů s profesorským titulem a ne pouze a ne pouze o potrhlé laické aktivisty jak tu píšete, takže vaše další očividná lež.

Nešlo o žaloby ale o podání trestního oznámení pro POMLUVU NA INTERNETU dle §184, což je trestný čin, jehož vrchní sazba je dva roky nepodmíněně.

To je ale momentálně bezpředmětné, protože admin ty pomlouvačné příspěvky smazal.