PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

no6

17.07.2018 01:44

17.7.2018 01:40 - Tony

Vážený pane no, teď jsem se po záchvatu mistra Zkoumala dostal k vám, na což odpověď po mém zmrzačení mě připraví o dvě hodiny spánku, protože jedním prstem rychle psát nelze (je to smazané, ale mistr Zkoumal nad mým úrazem radostí křepčil, jaký budu mít prstoklad)

Vážený pane no, a jací lékaři se baví s vámi, Dle mne jsou vaše znalosti velmi povrchní a se žádným lékařem jste je osobně nekonzultoval. Já pouze s jedním, ten ale teď působí v zahraničí-

Poněkolikáté, neurážíte mne ale lékaře s profesorským titulem, od nichž čerpám, neobracejte se s výtkou na mne, ale napište to jim, jenže vy jste tak zbabělý, že se tu jménem nikdy prezentovat nebudete. Pouze jste se tu projevil jako agresivní cirkumfetišista - nic víc, nic míň. Termín agresivní cirkumfetišista mám od jiného postiženého, od Hannese Mosera, kterému byla nesmyslně amputována předkožka, když mu bylo pět let.

British Yournal of Urology jeho výskumy uvedl, jenže v tom prestižním časopise vycházejí mnohdy články, které se protiřečí.
Jenže to štymuje na mém vlastním těle, jen shodou několila okolností jsem se nenechal vopižlat, jak jsem původně zamýšlel, takže na mém intaktním penisu přesně štymuje to, co Dr taylor ve svách výzkumech prokázal

Proč se to neučí? Protože obřízkový průmysl je ohavný business, který pouze v USA vynáší na dvě miliardy dolarů ročně. Žel k tomu businessu přičichli i mnozí lékaři v ČR. A mnozí z nich k tomu mají vymytý mozek cirkumfetišistickou propagandou.

Nejsou ty diplomky a bakaláčky tendenční. Dejte mi odkazy, abych si z nich nějaké přečetl, a mohl je posoudit.

Práce Dr Fortýna byla kontroverzní. Kdo ví? Je to zapomenutá věc. Pravý lékař by měl brát hlavně ohled na blaho pacientů a ne na business, což medicina alá USA nesplňuje ani náhodou.

MUDr Jonáše neznám, poprvé jsem se o něm dočetl od vás, když jste tu s ním oháněl asi tak před čzyřmi roky. Vygooglil jsem si, že byl primářem psychiatrie tu v Chomutově, než jsem se sem nastěhoval a že za svůj velmi svérázný přístup dostal ocenění Bludný balvan od organizace Sysifos. Ale to je úplně jedno, jak MUDr Fortýn, tak MUDr Jonáš se věnovali zcela jinému medicínskému oboru, takže jejich vytažení k použití k argumentaci je zcela off topic.

Výzkumná anatomie stojí na patologických nálezcích. Pravda je umlčována protože business dvou miliard dolarů pouze v USA opravdu stojí za to.

Váš předposlední odstavec je k popukání a poslední zcela lživý. V nemilost v semináři jsem upadl, že jsem se tvrdě stavěl vůči fokolářům, kteří se tehdy snažili českou katolickou církev opanovat, z kněžského semináře jsem byl sice odejit ale nebyl jsem při tom vyloučen ze studia na teologické fakultě. Z ŘKC jsem nikdy exkomunikován nebyl, takže jsem doposavad jejím formálním členem, i když jsem se s ní vnitřně rozešel.

Takže tu jen papouškujete pomluvy mistra Zkoumala. Nejste vy náhodou ten Joe z KD, zákeřný skrytý homoděj, jak ho označil Próza? Pokud ano, tak se nedivím ničemu.

Vy to popíráte, ale mě se to teď přímo nabízí. A ještě k tomu cirkumfetišista. No potěš hodiny. Sice se to ze souvislosti nabízí, ale nevím.

V každém případě jste se tu jako agresivní cirkumfetišista evidentně odkopal a vaše pohrdání postiženými občízkou je naprosto ohavné.