PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

no5

16.07.2018 04:49

16.7.2018 02:35 - Tony

Vážený pane no

vy jste se tu odkopal jako agresivní cirkumfetišista, který ve svém cynismu naprosto pohrdá utrpením druhých.

Jaká zdravotní sestra? Ano, vím kde. Dokonce tam jiná psala, že je doktorkou na dětské urologii.

Mistr Zkoumal by to tu okopčil, jenže jste ho odsunul do béčkové kategorie. On ať je jaký chce a mnohdy tu hraje fejkařské divadlo pod různými nicky, tak není pokrytcem vašeho typu. Vy jste se tu však nakonec odhalil jako pokrytec toho největšího kalibru. Mám tušení, že vás znám z KD. Nejste náhodou Joe? V tom případě by měl nešťastný Próza pravdu.

zuzulamimi @gin124 Dobry den. Vidim, ze tato tema stale pokracuje v hojnej debate :slight_smile:
Tak pridam svoju skusenost.
Maly 4r mal problem so zjazvenou fimozou, uz ledva cikal…na SK vsetci len obriezka, obriezka. Kontaktovala som toho pana doktora co ste mi ho spominali a bol uuuuplne uzasny, ci telefonicky a potom aj osobne. Najprv sme sli na konzultaciu, tam sme dohodli operaciu, potom siel na operaciu, ktora trvala chvilinku a hned ho doniesli muzovi (ja som nebola, siel len muz) a vsetko super zvladli. Prve dni boli tazke, jasne ze ho stipalo cikanie a tak…na zaciatku to vyzeralo hrozne ale kazdym dnom to bolo lepsie, asi treti den uz cikal ok…o 10 dni sme sli na kontrolu, tam mu ho prvykrat stiahol (kus poplackal ale v pohode) a odvtedy doma krasne stahujeme a vsetko je super. O dake tri mesiace mame poslat dr mail co je vsetko ok.
Takze kto ma diagnozu naozaj na obriezku iba a nechce to, odporucam tohto uzasneho dr a ak mate tu moznost ist tam (z Bratislavy to bolo tri hodiny), tak chodte!!!
Este raz dakujem za info, pomoc a radu :slight_smile:

Mimochodem, pan profesor Maxmilian Stehr není nějaké Stehr, chováte se urážlivě k lékařské kapacitě, aniž byste jména těch českých uvedl, kromě Otavy, ke kterému mám věcné výhrady. Mimoto se nehorázně hnusně chováte vůči postiženým obřízkou.

 

Mimoto, MUDr Roman Sokol, než mě smazal, se mi v naši při dušoval, že děti na přání rodičů zásadně neobřezává. Prověřoval jsem se to z více stran a v této věci mi nelhal. Takže je tak jako tak poněkud mimo můj zájem.

Nikdy jsem nikomu nenakazoval, nenakazuju a nikdy nakazovat nebudu, co kde smí psát. Já pouze oponuju a to mnohdy tvrdě. Mám svaté právo oponovat vůči názoru s kterým nesouhlasím a napsat i to, co si o tom, kdo ten názor vyslovil myslím, jak jsem tu teď na adresu vaší osoby učinil mnohokrát, protože mi nic jiného nezbylo. Odkopal jste se sám.

Nestojíte o můj názor, který jste deklasoval slovem rozumy, chováte jse jako typický neomarxista, jak jsem to tipoval už před třemi roky a vidím, že jsem se vůbec nemýlil.

Já jsem Romanovi napsal dříve než vy. Jsme na veřejné internetové diskuzi, kterou může číst celá republika a vy mě tu křivě a nehorázně osočujete, jako kdybych se vám naboural do emailové schránky nebo do uzavřených schránek na diskuzích, kde jsou. To je od Vás vůči mé osobě nevídaná drzost a nehoráznost, obzlášť, když se zbaběle skrýváte za anonymitu.

Ono toho bylo od Zkoumala málo, tři roky stalkingu a těžkého pomlouvání mé osoby. Jenže on je proti vám béčkový břídil, takový nehorázný výmysl, co jste tu vyplodil vůči mé osobě by ho nenapadl ani v tom nejdivočejším snu.

 


Opakovaně k vaší poslední větě. Durdíte se zbytečně a pokrytecky, jsme na veřejné internetové diskuzi, do soukromého rozhovoru se vám nenabourávám