PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

no4

14.07.2018 20:04

14.7.2018 19:56 - Tony

Pan no píše:

Za okrajové řešení je třeba brát různé nařezávání předkožky tam, kde se všeobecně indikuje obřízka. Obřízka se provádí dávno, dávno předtím, než vůbec nějaké Spojené státy existovali. Je masově prováděná, jelikož mnohde je věcí kultury a náboženství. Takže asi nejčastěji prováděná operace na světě. V naší zemi to je naopak tak, že je stále dosti pacientů, kterým z nějakého důvodu obřízka provedena nebyla a oni se s tím pak moří někdy v patnácti, na začátku dospělosti nebo i později. Naopak potíže kvůli obřízce, to nebylo známo, to přinesli až fanatici - tzv. aktivisté. Pomatené baby z Ameriky, co ničemu nerozumí, neznají to ani z vlastní zkušenosti, ale nějak jim hráblo v hlavě. Díky jiným pomatencům zas relativně dost lidí odmítá očkování, zejména pro děti, zčáti tím jsou zasaženi i lékaři. Díky tomu se vrátilo pár nemocí, co tu dlouhá leta nexistovaly. Ani diplom z medicíny člověka neochrání před hloupostí, když začne věřit víc nějakým báchorkám a aktivsitům, než co říká lékařská věda. Přitom u toho očkování samozřejměm nějaké komplikace někdy jsou, jenže přínos očkování je nesrovnatelně větší, než nějaké ojedinělé alergické reakce a jiné komplikace.

odpovídám:

Dorzální discise a trojitá incise jsou standardní operační metody s ůplným zachováním předkožky, které jsou etické a nezmrzačují, kdežto obřízka zmrzačuje, proto je její provedení tam, kde lze postupovat jinak, krajně neetické.

Jistě, zmrzačující amputaci předkožky prováděl už člověk jeskynní ale teprve v USA se to zkloubilo s kryptonáboženskou pseudovědou. Kultura - kultura, která provádí jakékoliv mrzačení pohlavních orgánů je evidentně kulturou zvrácenou a neomarxistické bláboly o rovnosti kultur v tomto případě neobstojí.

A náboženství - náboženský člověk prováděl, pokud mu to bylo umožněno ještě horší zvrácenosti, než je zrovna obřízka - obětování dětí, kastrace, upalování kacířů a čerodejnic za živa, nejnověji dekapitace zajatců a jiné. To vše se dělo ve jménu náboženství. NÁBOŽENSTVÍ JE SVINSTVO. Obhajovat zmrzačující amputaci předkožky - obřízku náboženstvím z etického hlediska nelze a náboženského člověka je v tomto třeba mít v mrzkosti.

Dnes jsou na internetu odpovídacjící návody jak na to bezoperačně jak pro rodiče, tak pro náctileté. Vím o případech dospělých, kteří to bezoperačně rozchodili a pokud je tam patologické zajizvení, dá se to operačně řešit s úplným zachováním předkožky.

Není to věcí fanatických aktivistů ale jde o tom, že se postižení obřízkou jako teď jmenovaný Mario Lichtenheldt nebo před třemi roky jmenovaný Alexander Bachl o tom přestali bát mluvit. Už v sedmdesátých letech minulého století zjistil Keneth Hopkins se svů přítelkyni Carole Ann, že příčinou potíží v jejich sexuálním životě je právě ta obřízka. Dnes se ví i po vědecké stránce, proč tomu tak je. Postoj pana no, který se tu nakonec odkopal jako agresivní cirkumfetišista vůči postiženým obřízkou považuju za obzvláště hnusný,

O pomatených babách z Ameriky tu pan no žvanil už před třemi lety, psal jsem tu několikrát, že profesoři Goldman, van Howe a jiní nejsou vůbec žádné pomatené báby. Přesto tu pan no svůj nesmyslný pseudoargument sveřepě kolovrátkuje.

Už na rakouském netdoktorovi jsem zjistil, že agresivní cirkumfetišisté, kde jich řádí plno (tu prozatím řádí pouze dva), rádi srovnávají odmítání zmrzačující amputaci předkožky s odmítáním očkování. To jsou ale dvě naprosto nesrovnatelné věci.

Takže milý pane no, vaše argumentace je zcela zcestná. Hlavní je, že jste se proti dřívějšku odkopal a schodil jste masku.