PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

no20

30.09.2018 05:57

   Evangelikál napsal:

   29.9.2018 11:55 - no vidíš

   Zase sáhodlouhý román ve...

   milý hochu, já ti ukážu, jaké bludy píšeš. Za prvé, já jsem nepsal, že neidentifikovaná osoba, užívající profil Tony, někdy přidávající i plné jméno, které ovšem nebylo ověřeno, je tchoř. Ty jsi pro mě virtuální identita, kdo je skutečnou fyzickou osobou nevím. Sám jsi i přiznal, že pod tím Tony psal navíc někdo jiný. Modrý profil užíváš navíc jen někdy, ale to je profil neověřený. Ale ani tak jsem nepsal, že ten a ten je tchoř. Já jsem popisoval způsoby a chování tchoře, zmiňoval jsem konkrétní způsoby nebo spíš nezpůsoby. Zabrat prostor pro sebe, ostatní vypudit, otravovat atmosféru. Tchoř je jistě obrazné, ale vystihující označení. Byl jsi to naopak ty sám, kdo se k tomu přihlásil. Jak se říká, potrefený se ozval. Ty proti tomu urážíš obřezané - všechny, že jsou "vopižlaní", "vopižlanci" apod. Tímto urážíš i lékaře, kteří ty operace provádějí. Navíc píšeš o jejich hrabivosti. V tomto kontextu, i kdybych byl adresný, tak by mi těžko za to přirovnání někdo dal třeba pořádkovou pokutu. 

   Odpovídám:

   Už z tvého oslovení čiší nadutost a arogance. Mě bude za chvíli osmpadesát let a předpokládám, že když mi bylo dvacet, že ty jsi ještě tahal na provázku plastového kačera na kolečkách po náměstí. Jinak tento tvůj sáhodlouhý odstavec znovu svědčí o tobě samém, jak už jsem se vyjádřil k tomu, jak jsi mě nazval nebo ke komu mě přirovnal. Vždyť jsem napsal, že toto je prkotina proti jinému napadání mé osoby. Takže sáhodlouhý odstavec a hodně cavyků kvůli prkotině. To zase svědčí o tobě samotném.  Žádnou prkotinou ale není to co píše evangelikál v následujícím odstavci:

   Evangelikál napsal:

 

   Za druhé, nepíšu o tobě pomluvy. Pomluvu paragraf definuje jako vědomé šíření nepravdivé informace s cílem poškodit pověst dané osoby. Jak už jsem zmínil, ty jsi jen neidentifikovaný profil. Ale hlavně, nepíšu nic nepravdivého. Sám jsi přece uváděl, jak při pozorování údu s obnaženým žaludem jsi to nevydržel a musel jsi masturbovat. Pak jsi popíral, že jsi to vůbec psal. Pak jsi přiznal, že jsi to psal, ale podsouval jsi, že sis to vymyslel. Tj. zalhal jsi, ale nebyla to pravda. Ani tvá další sledování, kde jsi popisoval, jak na nuda sis všímal obřezaných údů, tak musím konstatovat, že tahle část těla tě zajímá. Vycházím totiž jen z tvých vyjádření, samozřejmě pokud bys nepsal pravdu, pak moje tvrzení padá. 

 

   Odpovídám:

   Tu se jako vždy ďábel skrývá v detailu a to v jeho manipulativní záměně slov uváděl místo uvedl a z tvých vyjádření místo tvého vyjádření. Ale nejprve se zmíním o tom neindifikovatelném profilu. Evangelikál si tu na jednu stranu hraje, že má alzheimera, na druhou stranu si pamatuje epizodu, která tu z doktorky zmizela ještě dříve, než tu začal oxidovat mistr Zkoumal. Evangelikál ve při svém alzheimerovi zapoměl, že bigotní evangelikálka Hana, které se to týká, po tom, co jsem tu na začátku srpna 2014 zveřejnil své jméno, se začala na netu pídit co jsem zač a bleskurychle vyštrachala, že jsem v roce 1995 promoval na KTF UK. Takže na jeho fikci o neidentifikovatelném profilu může zcela rychle zapomenout.

   Jde o to, že v červenci roku 2014 se tu objevila jistá Hana, matka samoživitelka, která se chytla nějaké nejmenované evangelikální sekty a naprosto z ní zmagořila. Objevila se tu, protože se začla vyptávat, kde by se nechal sehnat nějaký klobouček, který by nasadila na přirození svého jedenáctiletého syna, pak by mu podvázala předkožku a ta předkožka by sama po pár dnech sama odpadla. Chtěla mu to udělat proto, že měla silné  podezření, že její syn masturbuje. Byla velmi naštvaná, že místo odpovědi, kde by ten klobouček místo toho narazila na mě. Nakonec jsem myslel, že se mi jí to podařilo rozmluvit, bylo to ale j jejím dovětkem: KAŽDÉHO DNE SYNOVI PROHLÍŽÍM PENIS A POKUD DOJDU K ZÁVĚRU, ŽE MASTURBUJE, TAK PŮJDE NA OBŘÍZKU A TO ON DOBŘE VÍ! Poslední víkend