PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

no19

30.09.2018 04:43

   Evangelikál píše:

   Svoje stránky, kde mj. nabádáš k masturbaci nezletilé chlapce, to máš. Je to divné, aby cizí starý chlap učil hochy na počátku puberty, že si mají stahovat předkožku. Od toho je rodina, nebo snad i škola, lékař ale ne nějaký osamělý stárnoucí muž, jehož jediným zájmem jsou obřízky a vůbec údy mladých chlapců. Ale nikdo ti tam nechodí to kazit. Kdežto ty vlezeš všude a otrávíš tam atmosféru, tím je úkol splněn. Buď si na svém, tam si "vyučuj" ty své prasárničky, jak mají chlapci přetahovat předkožku sem a tam, než bude orgasmus a vystříkne. Já tě udávat nebudu, neboj.

   Odpovídám:

   Už jsem to tu evangelikálovi vysvětloval jednou, ale on místo toho, aby jako seriózní člověk přijal mé vysvětlení, tak jako nebetyčný pokrytec a padouch vyrukuje po určité době se stejnou písničkou. Já nikoho nic neučím, to co mám na svých stránkách je pouhý překlad od německého spisovatele Maria Lichtenheldta. Když jsem byl na návštěvě ve Francii u Guy Sindena, tak mi řekl, že na jeho stránkách, z nichž jsem chtěl mnohé přeložit do češtiny, začne vycházet nový osvětový seriál pro kluky, a abych začal s ním. Já nevěděl a ani Guy Sinden ne dopředu, o čem tam Mario bude vůbec psát, tak jsem to překládal a zazařoval na své stránky jak to tam bylo (já už si ani přesně po čtyřech letech  nepamatuju co tam vlastně je, protože osvětu pro náctileté kluky vůbec neprovádím. Samozřejmě, že se mi ty pasáže o masturbaci vůbec nelíbily, ale nechtěl jsem nic cenzurovat, protože se mi cenzura bytostně příčí a tak jsem to přeložil, jak to tam leželo (Mario mezitím své stránky zcela předělal, já mám původní verzi. Protože se osvětou náctiletých vůbec nezabývám, tu provádí jeden lékař s příslušnou atestací, tak jsem to na svých stránkách nechal ležet jak to bylo původně napsáno).

   Jen jsem pro objasnění, že s tímto nesouhlasím, napsal do úvodu napsal tento text:

   Tento oddíl sestavuje spisovatel, mimo jiné i literatury pro děti Mario Lichtenheldt. Bylo mi doporučeno, abych začal tímto. To ještě nebylo nic publikováno. S některými věci s Mariem nesouhlasím. Rozhodl jsem se však, že to nebudu cenzurovat, tak je to přeloženo, jak to Mario napsal. gin


Více zde: https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/informace-pro-kluky-/

   To už jsem tu minimálně jednou psal a vysvětloval, takže evangelikál buďto trpí alzheimerem, nebo je nebetyčný pokrytec a padouch. I když tu evangelikál mnohdy hraje to, že tím alzhemerem trpí, tak všechy indicie poukazují na to, že ho vůbec nemá a že je skutečně nebetyčný pokrytec a padouch.