PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

no18

29.09.2018 03:15

29.9.2018 03:14 - Tony

Tu nejde o to, že se mi nelíbí co píšeš. Od toho je diskuze, že v ní mohu oponovat. Jenže ty, ač jsi evangelikál, tak sis osvojil neomarxistické móresy, oponenta křivě pomlouvat osočovat a nálepkovat, to jsi před třemi roky nedělal, jenže teď jsi se postavil Zkoumalovi po boku. Já jsem zásadně proti jakékoliv cenzuře, jenže to co vy se Zkoumalem děláte je trestný čin podle §184. Tady nejde o názory, každý máme jiné, ale ty jsi překročil pravidla slušné diskuze. To, že místo věcné diskuze napadáš účastníka AD HOMINEM a nazýváš ho thořem je na povážení ale je to prkotina, která svědčí o tobě samotném, co jsi zač a ty jsi zašel dále, začal jsi mě křivě osočovat a pomlouvat. Lékaři mají v této věci zcela protichůdné názory a z hlediska logiky, kterou neomarxisté jako takovou nemohou zrušit i když se o to vehementně snaží. Naštěstí máme oproti době před plyšákem svobodnou lékaře a tak já odkazuju na lékaře, které vidím v pořádku. Psát o mě, že jsem s lékaři na štíru je další projev tvého nebetyčného pokrytectví. Já jsem pouze na štíru s názory určitých lékařů a držím se názorů lékařů jiných z nichž mnozí mají profesorský nebo docentský titul.

Napiš mi jméno konkrétního lékaře, kterému jsem nadával. Takový příspěvek, že bych nějakému lékaři přímo nadával ode mě nikde nenajdeš. Že s názory některých lékařů tvrdě polemizuju na základě práce jiných názorů, z nich mnozí mají profesorský nebo docentský titul a dávám na ně odkazy, je zcela něco jiného. Obřezané už bych vopižlanci už dávno nenazýval ale jak jsem tu napsal, začal jsem to tu používat (nikde jinde než tady to slovo nepoužívám) znovu vytoženě kvůli tobě, tobě na just. Křivé obviňování z urážení jak to znám odjinud je běžná strategie agresivních cirkumfetišistů, tím nijak nevybočuješ. Ty na rozdíl ode mně, které ty odkazy dávám, jsi tu žádné odkazy vůbec nedal, ač jsem tě o to žádal, takže tu píšeš nesmysly. Pokud v poradnách mají dva lékaři zcela protichůdné názory, tak z hlediska logiky může mít pravdu jenom jeden z nich.

Na závěr, já byl dříve sám cirkumfetišistou (ale nikdy ne agresivním), tak moc dobře vím, co je toho cirkumfetišismu loket. Jako evangelikálovi ti napíšu, že je to dílo satanovo a jeden z následků Adamova hříchu.