PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

no11

29.07.2018 15:26

 Milý  pane no!!!

z uvedeného vyplývá, že od poloviny listopadu, od kdy znám uvedené stránky toho lékaře SE ŽÁDNÝMI OSOBAMI MLADŠÍMI 18 LET NA TOTO TÉMA ZÁSADNĚ NEKOMUNIKUJU!!! a maximálně dám odkaz na uvedené stránky. (Ten lékař působí v zahraničí).

Dříve jsem prováděl osvětu hlavně pro mladé matky, ale tu jsem též velmi omezil, protože je nyní odkazuju na jiného lékaře, který je primářem dětské chirurgie v jedné oblastní nemocnici poblíž Prahy a má v tomto třicetiletou praxi. Mnohé matky mi byly za mé odkazy velmi vděčné. Například:

tonka28
28. júl 2016
 
 
@gin124 tak a sme po návšteve lekára... podotýkam po NAVSTEVE nie hospitalizácii operácia ZRUSENA !! Po 3 týž. používania TRIAMCINOLU syn sám dokázal stiahnuť  a masť som doporučila už 3 mamičkám (paradoxne aj sestričke na urologii - neverila ked sme tam prišli a že má podobný problém jej syn o 1-2 r mladší od môjho) takže Vám chcem v mene syna podakovať!!!
 
a jiná:
 
zuzulamimi @gin124 Dobry den. Vidim, ze tato tema stale pokracuje v hojnej debate.
Tak pridam svoju skusenost.
Maly 4r mal problem so zjazvenou fimozou, uz ledva cikal…na SK vsetci len obriezka, obriezka. Kontaktovala som toho pana doktora co ste mi ho spominali a bol uuuuplne uzasny, ci telefonicky a potom aj osobne. Najprv sme sli na konzultaciu, tam sme dohodli operaciu, potom siel na operaciu, ktora trvala chvilinku a hned ho doniesli muzovi (ja som nebola, siel len muz) a vsetko super zvladli. Prve dni boli tazke, jasne ze ho stipalo cikanie a tak…na zaciatku to vyzeralo hrozne ale kazdym dnom to bolo lepsie, asi treti den uz cikal ok…o 10 dni sme sli na kontrolu, tam mu ho prvykrat stiahol (kus poplackal ale v pohode) a odvtedy doma krasne stahujeme a vsetko je super. O dake tri mesiace mame poslat dr mail co je vsetko ok.
Takze kto ma diagnozu naozaj na obriezku iba a nechce to, odporucam tohto uzasneho dr a ak mate tu moznost ist tam (z Bratislavy to bolo tri hodiny), tak chodte!!!
Este raz dakujem za info, pomoc a radu .
 
Milý pane no!!!
 
Vaše ohánění marxismem je velice směšné. Na jednu stranu máte pravdu ale na druhou stranu je v naší společnosti hodně zanedbávaných a týraných dětí. Jsou toho celé noviny. A rodičům ani hamižným lékařům nedává nikdo právo mrzačit pohlaví chlapců amputací předkožky. Pouze si mnozí z nich to právo nechutně přisvojují.
Mé rady nejsou nevyžádané, mnoho matek se mě ptá samo. Já stejně dávám pouze odkazy, na žádné konkrétnosti se nikdy nevyptávám. Ohedně knížky: NEJSEM SPISOVATEL, žel v češtině žádná knížka sepsaná není a není ani žádná do češtiny přeložená, ze zahraničních mohu doporučit tři knížky od Maria Lichtenhedta, pak knihu od profesora Mathiase Franze OBŘÍZKA - SMUTNÉ DĚDICTVÍ a dvě knihy, v nichž jsou žalostné příběhy mužů postižených obřízkou, jedna je od kanadské autorky a druhá je od německého autora.
 
Milý pane no!!!
 
V první řadě jte tu těžce urazil vy mě a přitom jste nehorázně pomluvil mou osobu!!! Žádám Vaší