PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

no1

09.07.2018 10:50

Ou, ou 

tady to admin zase vybílil. A já vůl jsem si včera zapomněl ty mé příspěvky zálohovat a tak tento můj obranný příspěvek musím naškrábat znova.

Za to, že pan no nevládne němčinou, za to opravdu nemohu.

Za prvé, i toho sanitáře a zřízence jsem jeden rok dělal, bral jsem to jako zkoušku, pokud takovou práci nezvládnu, tak nemám co pohledávat na teologické fakultě. Mimoto jsem měl i platný evropský certifikát na první pomoc, který jsem dostal po týdením kurzu v Duisburgu, když jsem dělal u Fluvie, tak mi ho financovala firma.

Mimoto jsme měli na fakultě mediciny poměrně mnoho, přednášeli nám tam dokonce dva lékaři, doktor Kadlec, který žil dlouhé roky v USA profesor SLabý z druhé lékařské fakulty UK.

I lékařský laik dokáže v určité oblasti mediciny získat hlubší znalosti, s tím pivovarem už jsem to tu psal, tak nevím, proč je pán tak tupý a toto kolovrátkuje kolem dokola. Kdyby tu napsal, tato lékařská kapacita píše to a to, tak je to řádná diskuze AD REM. ale pán se uchyluje k nevěcnému napadání AD HOMINEM. 

Škoda, že pán tou němčinou nevládne. Mohl by zajet do Norimberka a říci tam přednostovi Dětské chirurgické a urologické kliniky, panu profesorovi Maxmilianu Stehrovi, že vše co publikoval na internetu, je internetová žumpa.

V této věci nejsou lékaři vůbec jednotní ale někteří stojí na dvou nesmiřitelně protichůdných pozicích a z principů logiky pouze jeden tábor může mít pravdu. Určitě ji nemají ti, kteří jsou v tomto ovlivněni americkou kryptonáboženskou pseudovědou, který do americké mediciny v roce 1870 zavlekl Dr Lewis Albert Sayre, jinak vynikající machr na dětskou orthopedii, který mnoho dětí s vrozenými vadami svým chirurgickým uměním postavil zpět na nohy. Žel po Sayrovi přišel fanatický obřízkový křižák Dr Peter Charles Remondino a americká medicina se z těch bludů nedokázala vyhrabat dodnes. Žel, mnozí naši špičkoví lékařtí akademici byli na stážích v USA, a někteří, jako například MUDr Oliva tam dokonce studovali.

I u nás jsou ale i lékařští akademici, kteří jsou v tomto v pořádku, jako například docent MUDr Oldřich Šmakal PhD z Univerzity Palackého v Olomouci. 

https://slideslive.com/38900019/pece-o-zevni-genital-predkozka-doc-mudr-oldrich-smakal-phd

Já už měl dříve reference, že na v olomoucké fakultní nemocnici jsou v tomto poměrně v pořádku na rozdíl od cvachovin, které po internetu šíří MUDr Jan Vašinka z okresní nemocnice ve Znojmě.

Doufám, že mi admin tento můj věcný příspěvek zase smaže. Nevadí, mám ho zálohovaný.