PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

no

29.07.2018 07:05

Vážený pane no!!!

Tento váš příspěvek obsahuje tak nehorázné urážky a pomluvy mé osoby, že je mistr Zkoumal proti vám břídil. Takže pokud budu podávat to trestní oznámení, tak to vypadá, že ho budu muset podávat hned na dva anonymní pachatele. Hlavně jsem zvědav, jak se zdejší admin popasuje s tím, že tu příspěvek, který tak uráží a nehorázně pomlouvá mou osobu ponechal.

Hájím se, na což mám svaté právo a tak ten příspěvek rozeberu po pořádku.

Jižní Korea není převážně křesťanská země, je to země převážně buddhistická a vůbec tam není hlavně evangelická víra, ale je tam značně rozšířen jeden heterodoxní hnuťovírácký evangelikální směr. Mezi pojmy evangelický a evangelikální je propastný rozdíl. Ten heterodoxní evangelikální směr se jmenuje EVANGELIUM PROSPERITY a dle biblických kritérií se evidentně jedná o JINÉ EVANGELIUM.

Skutečně nejsem žádná víra ale mám víru, v tom je další propastný rozdíl. Že mě vyhnali od katolíků je další nehorázná pomluva, pouze jsem se s ŘKC vnitřně rozešel, formálně jsem však z ní nevystoupil, takže vůbec v žádném církevním trestu nejsem. Je pravda, že ze semináře jsem byl odejit, dříve, než jsem stihl odejít sám, jenže to byla ze zcela jiných důvodů. Zajídalo se mi tehdejší fokolářské vedení a to jsem dával patřičně najevo, takže jsem byl odejit jako ROZVRATNÝ ELEMENT. Nebyl jsem však odejit z teologické fakulty, tam jsem v roce 1995 řádně promoval.

Další pomluva je, že zostouzím evangelickou víru. Ani náhodou, k té teď inklinuju. Pouze tvrdě po právu kritizuju určité heterodoxní evangelikální směry. Rus ani pravoslavný nejsem ani náhodou. Vytahovat na mě takovou kartu je z Vaší strany velice pokrytecké, jako vytahování jiných karet, jako například marxismus a okamurismus.