PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

m

25.12.2017 13:34

Milá Martino

to, co si o mně myslí osoba, která se tu projevila jako ty, je mi úúúúúúúúúúúúúúúplně ukradené.

Gamplík o tobě napsal, že jsi mistr Zkoumal. Nevím. Mně je také úúúúúúúúúúúúplně ukradené jestli ten Zkoumal jsi nebo nejsi. V každém případě, pokud jím nejsi, tak napadením mé osoby, že mám "fetiš na předkožky" ses s ním postavila do jedné řady.

Tu se nejedná vůbec o žádné malé děti. Na počátku mé činnosti se jednalo o případy dospělých mužů, kteří naletěli stupidní cirkumfetišistické propagandě, obdobné té, jaká je tu některými šířena, nechali se obřezat a pak velice hořce litovali.

Osvětě matek malých chlapců se už teď téměř nevěnuju, protože už za mě přišla náhrada. Když jsem se do celé věci před necelými čtyřmi lety pouštěl, tak jsem byl pevně rozhodnut, že to budu dělat pouze do té doby, kdy za mě nepřijde náhrada. Tehdy jsem netušil, že to bude trvat tak dlouho. Kdy ale za mě přijde náhrada tu na doktorku?

Martino, z mé strany vůbec nejde o žádné napadání lidí, ale jde o disputaci na úplné ostří nože. Vůbec nevíš, co mezi mnou a Martinem tehdy bylo, ale podstatné je, že se to mezi námi urovnalo. Kdyby mělo být podle tvého vidění světa, tak už se dávno lidstvo vyvraždilo v odvetných válkách.

S tím "fetišem na předkožky" to ani nemohu brát osobně, protože největší cirkumfetišista a největší obřízkový křižák dnešní doby,
Brian Morris z Austrálie, zdatný nástupce Italoameričana Petra Charlese Remondina z přelomu minulých století, tvrdí o nás intaktivistech, že trpíme "fetišem na předkožky" všichni do jednoho.

Milá Martino ( nebo "Martino" -nevím). Tvrdíš, že si proti obřízce a přitom se stavíš do jedné řady s cirkumfetišisty.
Pokud jsi skutečná, tak je tvůj postoj naprosto schizofrenní.

Též mnoho tvých příspěvků bylo smazáno, sama jsi přiznala, že jsi tu byla několikrát bloklá.

I z toho co bylo smazáno, kdy ses mě na oko "zastávala", tak se mi to od tebe zpětně jeví jako účelová hra.

Je na druhou stranu pravda, že po značné nemajetkové újmě, kterou jsem obdržel díky dva a půl roku trvajícímu stalkingu a pomluvám mé osoby od mistra Zkoumala, tu už mnohdy napíšu blbost.