PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

lager 12

29.11.2017 15:26

29.11.2017 15:23 - Tony

NORMÁLNÍ na tomto...

To co tvrdíš, že je normální, je normální pouze zdánlivě.

Mnohokrát jsem tu psal, že NEJSEM ODPŮRCEM OBŘÍZKY jako takové, ale že ta obřízka má určitá úskalí a úpěnliví obhájci obřízky o ní nereferují objektivně.

Je mi jasné kdo jsi a že si teď hraješ na miliuse.

Pravá diskuze má být střetem názorů, někdy i ostrých, jenže ty voláš po objektivní censuře.

Už jsem tu psal mnohokrát, že jsem odpůrcem jakékoliv censury. Jsem pro mazání pouze toho, co je stalking, křivé pomlouvání z úchylky ve snaze zlikvidovat oponenta, který píše věcné příspěvky, a též jakékoliv výsměšné a urážlivé příspěvky. Žel, i tento tvůj příspěvek, který jsi napsal jako milius toto obsahuje:

NÁM NEMAJÍ CO SDĚLIT A ANI TI CO SE Z VLASTNÍHO PROSPĚCHU SEM CHODÍ UKÁJET NEBO SDĚLOVAT SVÉ JINÉ VZKAZY, O TY MY TADY NESTOJÍME

Milý pane Rado, pokud jsi pan Rada, tak můžeš mluvit pouze za pana Radu a nikdy v množném čísle.

Já někdy napíšu "my intaktivisté", když sděluji postoj celého hnutí. Abys mohl psát v množném čísle, tak bys napřed musel uvést s kým se stotožňuješ.

Tu je diskuze o obřízce, která může přejít i ve tvrdou disputaci, ale vše by mělo být vedeno v rámci slušnosti. Tu přišel před více než dvěma roky někdo, kdo ten rámec slušnosti tvrdě pošlapal ve snaze udělat jednostranné propagační fórum. Toto by ale na otevřeném fóru vůbec nemělo být. To pochopil už ufojehovista Kubrt, který tu před lety fungoval často, když si mimo účasti tu na doktorce založil vlastní fórum, kde mazal všechny, kdo s ním nesouhlasí. Takové pořádky, které tu chceš zavést nejsou ani pod hodně manipulativními blogy, které já tu rozebírám, ani pod blogem paní Selementové, na který se teď chystám. Typicky jsi označil ideového oponenta za úchyla. Jedna skupina lidí k tomu má blízko. Jenom tu projevuješ svůj fašizoidní postoj.

Ten problém jsem tu měl před 8 lety s jehovisty. Také si chtěli tu z doktorky udělat svou agitku a projevovali stejné postoje jaky ty. Jenže oni tu zákonitě pohořeli. Jehovismus se z principu věci na rozdíl od jiných škodlivých věcí na internetu šířit nedá.

Psali tu i mnozí, kterým ta obřízka zničila sexuální život. Ale od lidí jako ty se tu setkali jen s pohrdáním a výsměchem a proto sem už vůbec nechtějí chodit. Na www.netdoktor.at to bylo ještě markantnější. Tam jsem se z těch lidí naprosto zhrozil a v reakci na to se tvrdě distancoval od svého cirkumfetišismu.