PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

h1

27.08.2018 19:15

To není vůbec strašení. Od té doby, co se tím zabývám, vím o spoustě mužů, kteří mají kvůli zmrzačující amputaci předkožky - obřízce zničený svůj sexuální život. Jako byl Novel jeden z prvních případů, tak pan Vladimír Kistan je momentálně poslední.

https://www.prozeny.cz/diskuze/obrizka-ano-nebo-ne-vedci-zjistili-co-je-pro-muze-lepsi-48557

 

Redaktorka, paní Lucie Maixnerová vyhodnotila jeho příspěvek jak nejlepší v diskuzi. Až já jsem ho svým příspěvkem odsunul na druhé místo. Aby vám nic neuniklo, tak sem ten příspěvek pana Kistana ještě jednou okopčím:

Vladimír Kistan

Máte se zeptat někoho, koho obřezali v dospělosti. Třeba mě a nepotřebujete vědce. Citlivost na bolest a nepříjemné pocity (dotyk ručníku, lepení ke stehnu, kontakt se spodním prádlem, atd.), strašné. Příjemné pocity zcela vymizely. Sexuální život přestal existovat. Onanie je prakticky nemožná ve srovnání s "předtím". Prostě není čím hýbat. Ze stresu a zklamání se mi od zákroku neustále loupe kůže na rukou. Je to můj nejhorší životní zážitek. Tohle zmrzačení nikdy nepochopím. Podle mě mělo jít o jemné rozšíření předkožky kvůli fimóze, a udělali ze mě araba. Je to už patnáct let, ale frustrace je pořád stejná.Jen pro zajímavost, žiju zcela sám, na ženské mě přešla chuť.
..............................................................................................................................................................................................................................
 
Mám zkušenost, že drtivá většina českých matek toto bere vážně v potaz. Mě nezbyde, než vás brát jako odstrašující případ, zřejmě proto, že máte mozek zatemněn acucullofilií.