PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

ggg

07.04.2018 11:32

Tři lékaři to říci mohou, jenže, jak je vidět, dva z nich jsou podjatí a dětská lékařka je jedním z nich ovlivněná. Podjatý je každý plastický chirurg, který na těch obřízkách rejžuje a stejným způsobem může být podjatý ten urolog. U toho urologa je ještě druhá věc, že on sám je cirkumfetišistou, a kvůli tomu se stal urologem. Jako někteří nosí kněžskou sutanu , aby se dostali k mladým ministrantům, tak se mnozí cirkumfetišisté, kteří dokáží zvládnout studium, záměrně stávají urology. Na Západě byly takové případy zadokumentovány, tak proč by se to nemohlo dít u nás.

Teď okopčím úryvek z příspěvku od jednoho postiženého obřízkou, kterou mu provedli ze "zdravotních důvodů" v jeho deseti letech. Ten příspěvek je na stránkách pirátské strany:

K obřízkam: ze zdravotnich důvodu jistě, o tom není pochyb. Ale nač "léčit" něco, co je zdravé? To už pak není léčení, ale mrzačení zdravých orgánů. Zneužití malého ditete, zneužití toho, že se nemůže bránit.
.............................................................

A k tomu okopčím jeden svůj příspěvek ze stejných stránek:


K tomu podotknu jednu věc. Plastický chirurg MUDr David Tomášek provádí mimo jiné též obřízky dospělých pouze na jejich přání. Má u svých webovek i poradnu, a tak jsem byv zvědav na jeho názory. Psala mu tam jedna nastávající matka, že čeká chlapečka a jestli by ho pak později nemohl obřezat. Pan MUDr Tomášek ji napsal, že to nemůže udělat, protože nemá atestaci na chirurgii dětí. Ale i kdyby tu atestaci měl, že by to stejně nikdy neudělal, protože takový zákrok na dítěti na přání rodičů považuje za zneužití dítěte. ZNEUŽITÍ DÍTĚTE, přesně ta slova použil. Jsem rád, že v ČR existují i lékaři, kteří v tomto mají z hlediska etiky jasno.
............................................................

K tomu podotknu. Nevím, co je to za urologa, můj ošetřující lékař to není, ani nemůže. Jsem také urologický pacient ale s něčím jiným. Mám záměrně za lékařku ženu, protože si vyloženě nepřeju, aby mě na mých intimních místech prohlížel jakýkoliv chlap. Ale kdyby mi něco takového tvrdil můj ošetřující urolog, tak mu do očí řeknu, že u něho končím a že mě už nadále ošetřovat nesmí, protože mě nesmí ošetřovat žádný lékař, který evidentně porušuje Hippokratovu přísahu a zásadu PRIMUM NON NOCERE - PRVOTNÍ JE NEŠKODIT od Scribonia Larga.