PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

evangelikál 7

27.10.2018 05:35

*Publikoval jsi nemravnosti, jak si mají hošíci "honit" přirození, schováváš se zbaběle za někoho, koho jsi údajně přeložil, ty nic, ty muzinkant, autor je jiný, ty to jen zveřejňuješ. A tady z tebe vyleze, že ti dědkové si ho ani nevyhoněj. 


Jen si nemysli, ono se může stát i tobě, že tě "vopižlají", nakonec jsi rád, že ležíš na té urologii. Aspoň by ti pomohli zbavit se hříšného návyku. Sám uznáváš, že pro staré lidi je obřízka vhodná a sám se za starého považuješ, ač ti nebylo ani 60. 

Nakonec do, děti nemáš a jestli jednou budeš ležící pacient a bude se o tebe starat zdravotnický personál, pro sestřičky je daleko lepší, když starý muž má obřízku. Nemluvě o tom, že se tím sníží riziko rakoviny.*

Pokrytecký evangelikále.Jak to bylo s články od Maria Lichtenhelta jsem tu vysvětloval mnohokrát. Překládal jsem to na popud Guy Sindena a mnohé pasáže s opravdu velikou nechutí. Když Mario publikoval článek, jak si to dělat dobře přes konečník masáží prostaty (jeden obřezaný o tři čtvrtě roku poté mi do emailu napsal, že je to u něho jediná možnost, jak dosáhnout orgasmu a že to objevil až ve 24 letech náhodou, když mu prováděli klystýr), tak jsem se to zdráhal přeložit, nakonec jsem to nepřeložil a s překládáním jeho článků přestal úplně a po přečtení několika otřesných příspěvků na emiminu jsem se plně vrhl na osvětu pro matky s malými chlapci, osvětu pro náctileté už nedělám vůbec, tu dělá jeden MUDr, který má své vlastní stránky i s poradnou. Pokrytecký evangelikále, to ty však moc dobře víš, a přesto znovu a znovu jako těžký pokrytec vytahuješ tuto kartu. Jinak, opravdu si nedovedu představit devadesátiletého dědka jak masturbuje a je jedno, zda je vopižlaný či nikoliv.

Ještě před plyšákem jsem rok dělal sanitáře u už natrvalo ležících pacientů, Podle toho co jsem viděl vím, že u mnohých takových je ta obřízka žádoucí. Jenže takovému člověku už ta obřízka jeho sexuální život poničit nemůže. To že obřízka sníží výskyt rakoviny je umělý mýtus vytvořený ve třicátých letech minulého století americkým lékařem židovského původu Abrahamem Wolbrastem. Náboženský člověk si vždy potřebuje ospravedlnit, proč to zvěrstvo, jako je mrzačení pohlavních orgánů amputací předkožky žádoucí. U židů se rakovina pohlavních orgánů vyskytuje v opravdu mnohem menší míře. Všechny indicie naznačují, že je to u židů dáno geneticky. Vůbec to neplatí u obřezaných muslimů a amíků.