PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

evangelikál 6

26.10.2018 20:57

Evangelikále, tvé pokrytectví je naprosto nebetyčné. Aspoň jsi přiznal, proč jsi pro plošnou obřízku. Věříš tomu, kvůli čemu američtí evangelikálové plošnou novorozeneckou obřízku zavedli. Totiž tomu, že radikální obřízka znemožní masturbaci. To se ukázalo jako naprostý nesmysl, jenže mezitím mnozí američtí evangelikálové propadli bezbožnému cirkumfetišistickému modlářství. Kdyby othodoxní rabanitští židé věděli, jaké utrpení pro novorozence ta forma periah přináší tak by ji 140 po Kristu nikdy nezavedli. Dnešní orthodoxní židé se však drží zhoubné tradice a mnozí pokrytečtí američtí evangelikálové je v pokrytectví vesele následují.

Už jsem tu psal, proč občas nosím z hygienických důvodů trvale staženou předkožku a proč jsem občas cítit v rozkroku a musím několikrát denně měnit slipy a denodenně si brát čisté kalhoty. Jsem totiž urologický pacient a nechtěl jsem napsat proč, protože se stydím. Tvé nehorázné křiváctví mě však přimělo abych tu přiznal velice nechtě barvu. Mám totiž závadu na svěrači močového měchýře a kvůli tomu občas trpím inkontinencí. Prý to postihuje každého pátého muže staršího čtyřiceti let. Kvůli tomu se pokud možno vyhýbám společnosti a nemám už vůbec žádný zájem si hledat životní partnerku.

U tebe je ke všemu ještě nejhorší to, že se navážíš do těžce nemocného člověka, kterému musejí kvůli velkým bolestem píchat dolzin a na tom vůbec nic nezmění ta skutečnost, že jsem si ten stav zavinil sám