PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

bb

15.12.2017 07:58

14.12.2017 21:13 -...

Oběti náboženského tmářství v tom problém nevidí, ale veliké kvantum civilizovaných Američanů v tom vidí obrovský problém.
X
X
Jediný můj příspěvek týkající se náboženství/politiky: já neříkám, že v tom problém nevidí, ale říkám, že jme, s prominutím, názor pana přispěvatele, těm několika miliardám lidí, je celkem u (,)
x
x
Vážený pane A.v., tato diskuze Vás ničí. Jakýkoliv protichůdný názor přiřazujete k nějakýu Zkoumalovi. Nevidíte, neslyšíte. Když vám člověk napíše zkušenost, která není s vámi, tak je to hned cirkumfetišista a Zkoumal a je to názor jednoho člověka. Abych vám pravdu řekla, mně je tato diskuze a tento "problém" tam, kde je váš náor všech nábožensky interesovaných, jen jsem chtěla reagovat s osobní zkušeností. A vš je špatně, protože toto vlákno máte opanováno vy. Kdokoliv sem napíše jen troku jiný názor, tak máte tendenci reagovat kopírovat to stejné dokola. A stále znovu. A zase. Až oponent zakroutí hlavou a jde pryč. A toto vám říká člověk, co doktorku zná jen pár dní. Zprvu jsem nevěděla, co a jak, ale běh pár dní jsem získala přehled. I kdyby Zkoumal umřel, tak jakýkoliv příspěvek, který s Vámi nesouzní bude asi jeho duch.

reagovat 14.12.2017 23:13 - Tony

Oběti náboženského...

Neznáte to tu pouhých pár dní. I tento příspěvek je další indicií, že jste ten prefíkaný mistr Zkoumal. Kdybyste to tu znal"a" pouze pár dní, tak píšete zcela jinak.

reagovat 14.12.2017 23:24 - LN

Neznáte to tu pouhých pár...

tak to opravdu pak nemá smysl reagovat. Za celou dobu, co sem nakukuji jsem ho neviděla, resp nepoznala, nevím, jestli se podepisuje,,atd, ale diskutovat s vámi je značně kontraproduktivní, byť můžeme mít stejné názory, vy si jedete to svoje. Narazila jsem na tokový citát, na který jsem si ted v této souvislosti vzpomněla. Problém komunikace v dnešní době je, že v průběhu rozhovoru neposloucháme, ale přemýšlíme nad naší odpovědí. A dnes se to jen zpečetilo.

reagovat 14.12.2017 23:30 - LN

Prostě bych řekla, že jste OPONENT, ať člověk napíše jakýkoliv názor. To je ono. Dívala jsem se a reaguji proto, že si myslím, že jste inteligentní muž a přesto je to tak paradoxní situace, jak jsem jž napsala výše. Hledala jsem tady nějaký zdravotn problém, ale tady se jede dokola jen obřízka, plínky a výprask, takže o mně asi už neuslyšíte. Myslím, že těch stálic je jen pár, většinou sem přijde naivec,, napíše svůj dotaz (do kterýhokoliv vlákna) zjistí, jak to tady je a odejde. V důsledku toho si nejsem jistá, jak moc je lichotivé být tady stálicí.

reagovat 15.12.2017 04:23 - Tony

Být tu dtálicí, na to musí mít člověk opravdu velmi silný žaludek. Slabé kusy tu brzy odpasnou. kdyby ve mně nebyl entuziasmus a pevné přesvědčení, ýe tu bojuju proti ZLU, tak už jsem dávno pryč.