PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

b

13.12.2017 19:58

13.12.2017 19:55 - Tony

Teď z jiného soudku, tento příspěvek se chystám napsat už delší dobu, ale zatím jsem se k němu nedostal.

Koncem dubna jsem se po tříleté účasti rozhodl, že už nebudu nadále definitivně přispívat na www.netdoktor.at. Postižení obřízkou tam přestali chodit a mě omrzelo psát příspěvky v němčině.

Oznámil jsem to na fórum postižených obřízkou, kde mi jeden z postižených, který tam dříve přispíval, pan Hannes Moser z Deggendorfu na Dunaji v Bavorsku odepsal:

Ich meide dieses "Medizinportal" schon lange, aus exakt diesem Grund, gin. Da treiben sich - zumindest beim Themenbereich "Beschneidung" - praktisch ausschließlich aggressive Zirkumfetischisten herum, die teilweise extrem verletzend auf negativ Betroffene reagieren.
Beleidigungen, Hohn uns Spott sind dort nicht die Ausnahme, sondern scheinen beinahe Pflicht zu sein.
Warum also mit diesem Dreck wertvolle Lebenszeit vergeuden?

překládám:

Vyhýbám se tomu "medicinskému portálu" už dlouho, ze stejného důvodu, gine. Tam se potloukají, přinejmenším na tématech "obřízka" výhradně agresivní cirkumfetišisté, kteří extrémně agresivně reagují na negativně postižené. Urážky, výsměch a posměch tam nejsou žádnou vyjímkou a zdají se tam být téměř povinností. Proč tedy s tím sajrajtem promrhávat drahocenný čas?
.......................................................

Tu je poslední dva roky pouze jeden agresivní cirkumfetišista, mistr Zkoumal, který ale vydá za celý batalion, když tu píše v různých možných a i téměř nemožných převlecích pod rozmanitými mužskými i ženskými nicky.

Tam, na www.netdoktor.at jsem si natvrdo uvědomil zlo, hrůzu a zrůdnost cirkumfetišismu.