PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

ATEISTÉ 2

05.11.2018 11:13

toli

@Jan Kupka

Jinak správná poznámka, Bohu díky za sekulární stát. Však to byl taky porod, než ty církevní restituce prošly.

Správně, a díky sekulárnímu státu rovněž projdou adopce dětí gayi a lesbičkami.Obzvlášť když už je má každý vyspělý národ včetně pošahaných Amíků tak nevidím důvod proč by je nemělo mít i Česko. Chvála božské sekularizaci !

.............................................................................................................................................................................................................................................

 

A je to správné?  Paní Šichtařovou a exmInistryni Kovářovou nelze považovat za nábožnice ani náhodou. Jsou krajně proti, protože právo dítěte na přirození heterosexuální rodinné prostředí je nad právem gayů a lesbiček. Okopíruju tu něco od paní Šichtařové:

 

 Myslím, že meritum věci je v tom, že tu devalvujeme výraz „základní lidské právo“.

 

Na jednu stranu každý, naprosto každý, ať už se hlásí k jakékoliv menšině či orientaci, musí mít stejná základní lidská práva jako majorita. Potíž je v tom, co jsou ta základní lidská práva. Je jich jen velmi málo a v podstatě všechna jsou vymezena negativně: Nesmíme nikoho připravit o život, nesmíme nikomu odepřít právo na spravedlivý proces, nesmíme nikomu narušit integritu těla, nesmíme nikoho připravit o majetek a tak dál. To jsou základní práva, která se také dají označovat za přirozená. S nimi by si lidstvo krásně vystačilo, kdyby je důsledně dodržovalo.

 

Vše ostatní je už nadstavba vyplývající ze společenského odsouhlasení nějakých sociálních výdobytků. Tvrdit, že je základním lidským právem, aby dva homosexuálové měli dítě, je zneužití jazyka. Ne, není to právo. Na dítě není nic jako právo, dítě je spíš něco jako „dar“, a to teď říkám ve zcela nenáboženském slova smyslu.

 

Půjdu ještě dál. Řeknu, že každý má právo, aby si uspořádal své věci, jak chce – tak, aby s někým žil v takových majetkových a právních poměrech, které by kopírovaly manželství. Říkejme tomu třeba registrované partnerství nebo jakkoliv jinak. Nechť má každý právo odkázat majetek, komu chce, nechť má každý právo na sdělování informací o svém zdravotním stavu, komu chce… Ať si prostě každý dělá se svým životem, co chce. Ale ať si to dělá se SVÝM životem. Jakmile ovšem do toho začneme tahat děti, už to není zacházení s mým životem, je to už manipulace se životem dítěte. Dítě je nastavené tak, že primárně potřebuje ženský a mužský vzor. A tady už právo končí: Nemám právo svou touhou mít dítě ovlivňovat tohle dítě, pro které je primárně ideální jiné rodinné uspořádání.

 

Řeknu to ještě jinak: Evoluce z nějakého důvodu věděla, proč chce, aby dítě měli žena a muž. Když se zamyslíme nad aktuální liberálně levicovou doktrínou, zjistíme, že ve všech aspektech je pro ni typický jeden rys: Představa, že lidé mohou být chytřejší než evoluce, mohou zničit evolucí vyvinuté mechanismy a nahradit je uměle vytvořenými konstrukty. Jenomže nenapadá mě ani jediný příklad, kdy by tihle lidé měli pravdu a kdy by lidstvo dokázalo evoluci přechytračit..

...............................................................................................................................................................................................................

Za to právo dítěte na to, aby mu nebyly zmrzačeny pohlavní orgány, základním lidským právem je. Žel, toto zvěrstvo provádějí dětem i mnozí ateisté. Z Amíků si brát příklad nejde, protože jsou mnozí američtí ateisté toto zvěrstvo na svých dětech provádějí. Toto zvěrstvo jsou štont provést adoptivní pár gay&gay nebo lesba&lesba a dal bych za to jed, že Toli k tomu nehne ani brvou.

Nakonec: Kongres USA Úmluvu OSN o právech dítěte vůbec neratifikoval.

 

 
Jinak správná poznámka, Bohu díky za sekulární stát. Však to byl taky porod, než ty církevní restituce prošly.
 
Správně, a díky sekulárnímu státu rovněž projdou adopce dětí gayi a lesbičkami.Obzvlášť když už je má každý vyspělý národ včetně pošahaných Amíků tak nevidím důvod proč by je nemělo mít i Česko. Chvála božské sekularizaci !!!
.............................