PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO

Mgr. Antonín Vlas
ČR: Na Borku 1623/ BRD: Am Obstwiese 3A Schwante
431 11 Jirkov / 16727 Oberkrämer (u Berlína)

telefon:
ČR:00420731118064
BRD:004915223639656
pravo-na-vlastni-telo@atlas.cz

PŘÍBĚH ALEXŮV - OBŘÍZKA VE JMÉNU BOŽÍM

17.04.2015 23:00

  Byl jsem obřezán, když mi bylo 5 let.

  Můj otec, který bohužel před několika lety zemřel mě k tomu donutil z náboženského přesvědčení. Má matka, která se k tomu nejprve stavěla odmítavě byla nakonec k souhlasu s tím přesvědčena od něho, lékařů a jeho muslimských přátel.

  Nikdo z nich nevěděl, co obřízka ve skutečnosti znamená ( já sám jsem také ještě před rokem nevěděl, co obřízka ve skutečnosti znamená, pod vlivem masivní propagandy pro obřízku jsem na tu věc měl zcela zkreslený názor. gin), kromě lékaře nic neřekli. Jen to, že je to velmi dobré a velmi hygienické. Protože mám po jedné nemoci v dětství problémy se sluchem, tak jsem byl po jedné prohlídce při plné anestézii operován. To byla příležitost pro mé rodiče, aby mě při tom zároveň nechali obřezat.

  Nikdo mi nic předem neřekl v obavě, že bych ze strachu mohl dělat scény . Šel jsem do nemocnice a všichni na mě byli velmi hodní. Potom jsem dostal anestezii. Další co vím je to, že jsem seděl nahý na okraji postele a hořce jsem plakal. Můj penis vypadal groteskně, byl tak oteklý, že byl téměř kulatý a žalud, který jsem přetím nikdy neviděl, byl růžový. Komický kroužek na jeho konci držel kůži zpět. Hrozně mě to bolelo. Můj otec dával opakovaně najevo, jak je na mě hrdý, že už jsem opravdový muslim. Ale já jsem přesto plakal.

  Bolest trvala další tři týdny. Nevím, jestli to bylo od jizev ze zranění nebo z odkrytého žaludu. Nemohl jsem nosit kalhoty. Nemohl jsem chodit. Nemohl jsem být přikrytý v posteli. Ležel jsem v posteli celé hodiny na zádech s pokrčenými koleny, aby se pokrývka nedotýkala mého penisu. Celé dny. Přitom jsem často plakal. Poprvé, když jsem potřeboval na záchod, tak jsem nevěděl, co se bude dít. Bál jsem se, že to může bolet. Ukázalo se, že jsem se bál oprávněně. Zadržoval jsem močení, pokud to šlo. Tlak byl však ještě větší. Nakonec to bylo ještě horší. Já jsem však měl strach.

  Nakonec to přestalo bolet. Nemohl jsem však nosit těžké kalhoty. Nevím už, jak dlouho to trvalo. Dnes mi to připadá jako věčnost.

  Jednou jsem si hrál s kamarády ze svého okolí. Jednou řekli, že jdou čůrat. Potřeboval jsem také. Šli jsme do křoví. Rozepnul jsem si kalhoty, abych se vyčůral. Nemohl jsem však čůrat, styděl jsem se. To bylo poprvé. Ta stydlivost mi však zůstala. Dodnes. Ve škole, když jsme měli hodiny plavání, tak jsem se vždy hnal jako první, abych získal na převlékání místo v rohu. Zatímco ostatní kluci nazí dováděli, já se vždy přikryl ručníkem a spěšně odešel. V sauně jsem měl vždy plavky. Nikdy jsem nebyl ve společných sprchách. Nikdo nevěděl, že tam dole vypadám jinak. Vždycky jsem chtěl být jako ostatní. Jednou moji kamarádi skákali nazí do jezera. Dobírali si mě: "On se stydí ukázat svého mrňavého ptáka." Vydržel jsem to. Jen jsem se zasmál. Nikdo neznal skutečný důvod mé nadměrné stydlivosti. Dnes už vím, že by se mi nevysmáli, ale to, že se stydím být nahý se mi zažralo do mého podvědomí takže dodnes nemám sílu překonat tento zvyk.

  Nakonec jsem začal o tom všem přemýšlet. Proč jsem obřezaný? Protože jsem muslim.

  Proč jsem muslim? Na to jsem nenašel žádnou odpověď. Tak proč jsem tedy obřezaný.

  Nikdy jsem o tom se svými přáteli nebo přítelkyněmi o tom nemluvil. A přítelkyně se mě na to naštěstí zeptali jen vyjímečně. Vždy jsem odpověděl: "Můj otec byl věřící muslim."

  Teprve teď ve svých 23 letech, jsem se začal zabývat obřízkou. Teprve nyní ve svých 23 letech jsem četl o možných následcích na sexualitu. Četl jsem o ztrátě citlivosti. Nikdy jsem neviděl neobřezaný penis při erekci a byl jsem velmi překvapen když jsem se dověděl, že žalud je pak měkký, vlhký a hebký. Četl jsem o keratinizaci, o stimulaci vnitřní předkožky, uzdičky a dorzálních nervů. Četl jsem, že obřezaní muži mají na stimulaci pouze jizvu, což je pouhý zbyteček jejich vnitřní předkožky. Přemýšlel jsem o tom, že bych mohl sex prožívat úplně jinak, kdybych ty části měl. Jenže tomu tak není.

  Je sice pravda, že vydržím déle. Ale to je vše. Pouze vydržím déle. Ale někdy se vůbec neudělám. Je mi 23 let. Také spím se ženami zhruba tak starými. Do 20 minut nic neprožívám. Někdy mi to trvá přes hodinu a jsem unavený. Sex není pěkný, když při něm musíte myslet jen na to, jestli vůbec dosáhnete orgasmu.

  Moje obřízka je to nejhorší, co mě kdo mohl udělat. Ona ovlivnila celý můj život. Ona mě vždy jenom naplňovala studem. Mé matce je to velmi líto. Říká, že kdyby to věděla, tak by k tomu nikdy nedala souhlas. To sice pomáhá mé psychice, ale fyzicky mi to pomoci nedokáže.

  Moje předkožka je provždy pryč a už mi ji nikdo nikdy nevrátí.

  (Za pár měsíců bude Alexovi 26 let. Jeho příspěvky na netu mě hodně ovlivnily v tom, že jsem se rozhodl pro intaktivismus. Psal, že mu téměř úplně kvůli obřízce znecitlivěl žalud a protože má radikální nízkou a těsnou obřízku s jizvou dva milimetry za žaludem, tak tento dvoumilimetrový kroužek za žaludem je jediné místo, kde vůbec něco cítí.gin)